Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Świąteczny ambaras w Przedszkolu w Przeczy

Wszyscy bardzo lubią grudzień, te przygotowania, spotkania i prezenty. Ale po kolei…

Dnia 6 grudnia przybył do nas, dzieci z Przedszkola Publicznego w Przeczy, Święty Mikołaj, którego wcale nie spodziewaliśmy się, bo wcześniej zostawił wiadomość, że przybędzie po obiedzie. A on zrobił wielką niespodziankę i przyszedł z samego rana. Chyba nie mógł się doczekać, by wręczyć nam prezenty. I co ciekawe, nie przyniósł żadnych rózg, tylko paczki. W zamian za to przygotowaliśmy dla Świętego Mikołaja niespodziankę w postaci prac plastycznych i piosenki.

Dnia 8 grudnia też czekała na nas niespodzianka, bo mieliśmy okazję obejrzeć krótki spektakl pt.:„Świąteczne przygotowania” i poczuć się jak prawdziwi aktorzy. Zabawa była przednia i tylko szkoda, że był taki krótki, ale rozumiemy, że wszystkiemu winny jest koronawirus.

Coraz bliżej święta dlatego tradycyjnie już w naszym przedszkolu przygotowujemy pachnące, świąteczne pierniki. W tym roku pomagała nam nasza Pani Bibliotekarka Pani Ewa, która przeczytała nam bardzo interesującą opowieść świąteczną. Słuchaliśmy z zapartym tchem. My też mieliśmy dla Pani Ewy niespodziankę, bo zatańczyliśmy świąteczne tańce, które przygotowujemy na jasełka dla rodziców.

Grudzień jest takim magicznym czasem i z tej okazji wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola składają życzenia: magicznych i zaczarowanych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

 

  Świąteczny ambaras w Przedszkolu w Przeczy, w tym: przygotowywanie pierników i prezentów, świąteczne opowieści, wizyta Mikołaja, udział w przedstawieniu

Wersja XML