Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

W Bibliotece rusza kurs FunEnglish

 
14 września 2012 roku w Bibliotece Publicznej w Lewinie Brzeskim odbyło się spotkanie inaugurujące wznowienie kursu FunEnglish – interaktywnego, e-learningowego kursu języka angielskiego dla dzieci w wieku 6 - 12 lat.
Od następnego tygodnia trzynastu młodych uczestników będzie odwiedzało bibliotekę raz w tygodniu, aby przez pełną godzinę poznawać tajniki języka obcego poprzez oglądanie filmików, słuchanie piosenek, rozwiązywanie fotolekcji i granie w gry komputerowe.
W zeszłym roku szkolnym dzieci poznały mnóstwo słów i liczne konstrukcje gramatyczne, które są bardzo przydatne w codziennych sytuacjach życiowych. W trakcie spotkania uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności zdobyte na kursie. Podobnie jak platforma FunEnglish uczy poprzez zabawę, tak i  podczas spotkania dzieci miały okazję pobawić się językiem angielskim.
Na dowód ukończenia kursu dzieci otrzymają certyfikaty, natomiast w nagrodę za systematyczność czekają na uczestników nagrody niespodzianki.
Życzymy więc naszym młodym kursantom czerpania przyjemności z nauki i wytrwałości w dążeniu do ukończenia kursu.
Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Lewinie Brzeskim bierze udział w projekcie "FunEnglish w bibliotece", dzięki któremu dzieci w wieku 6 - 12 lat mogą BEZPŁATNIE uczyć się angielskiego.
"FunEnglish w bibliotece" to kurs komputerowy, który mądrze łączy naukę języka obcego  z zabawą. Fotolekcje, ćwiczenia, gry edukacyjne, setki filmików i piosenek opracowane przez ekspertów, to sprawdzony sposób, dzięki któremu dziecko bez stresu i skutecznie uczy się angielskiego.
Program realizowany jest wspólnie przez FunEnglish.pl oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

 

Wersja XML