Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Wizyta w Krasiejowie...

 

KOLEJNA PIĘKNA SOBOTA

13 października 2012 roku dzieci biorące udział w projekcie „Ekologia i kultura to nasza druga natura” realizowanym przez Świetlicę Terapeutyczną w Lewinie Brzeskim, pojechały ze swoimi rodzinami i przyjaciółmi  do JuraParku w Krasiejowie.

Krasiejów Krasiejów Krasiejów Krasiejów

 

Trzeba przyznać, że jesteśmy szczęściarzami, bo nawet w sobotę trzynastego pogoda dopisała w pełni, więc kolejny raz korzystaliśmy  z uroków polskiej złotej jesieni.

Podzieleni na dwie grupy przemierzaliśmy tunel czasu, zwiedzaliśmy pawilon paleontologiczny oraz oceanarium, a także spacerowaliśmy wśród prehistorycznych stworzeń po specjalnej ścieżce edukacyjnej. W oceanarium czekały nas atrakcje, mrożące krew w żyłach… Niewtajemniczonym uchylimy rąbka tajemnicy – zaatakował nas ogromny rekin; ledwie uszliśmy z tego cali i zdrowi.

 

Krasiejów Krasiejów Krasiejów Krasiejów

Krasiejów Krasiejów Krasiejów Krasiejów

Krasiejów Krasiejów Krasiejów Krasiejów

 

Oczywiście najwięcej emocji dostarczył wszystkim krasiejowski park rozrywki i plac zabaw. Niestraszne nam były karuzele łańcuchowe, kolejka górska czy statek piracki. Nie tylko dzieci, ale także dorośli bawili się wspaniale (dorośli choć przez chwilę mogli znowu poczuć się dziećmi).

 

Krasiejów Krasiejów Krasiejów

 

Tak minęła nam kolejna sobota. W rodzinnej wycieczce wzięły  udział 74 osoby. Każda z nich wróciła zadowolona, pełna wrażeń i historii do opowiedzenia. Niech żałują ci, co z nami nie pojechali!

 

                                                                           Bronisława Nazarko

Projekt „Ekologia i kultura to nasza druga natura” jest finansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu „Świetlica – Praca – Staż”, przy wkładzie własnym Gminy Lewin Brzeski.

logo mpips

Wersja XML