Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Głosuj na plac zabaw w Lewinie Brzeskim!!!

Plac zabaw będzie, jeżeli PAŃSTWO zagłosują w dniach od 06 czerwca do 31 października br. na zaproponowaną przez nas lokalizację na stronie www.100latNIVEA.pl .

Sponsorem akcji jest Nivea, która z okazji 100 lat istnienia planuje wybudować w 100 miejscach w Polsce 100 placów zabaw. Place zostaną wyłonione w wyniku głosowania internetowego przeprowadzonego na stronie www.100latNIVEA.pl .

Plac na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Dzierżonia   Plac na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Dzierżonia   Plac na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Dzierżonia

Regulamin konkursu, do którego przyłączyła się Gmina Lewin Brzeski jest następujący:

Gmina Lewin Brzeski zgłosiła do konkursu działkę położoną na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Dzierżonia w Lewinie Brzeskim. Działka ta leży w okolicach osiedla mieszkaniowego przy ul. Narutowicza i osiedla domków jednorodzinnych przy ul. Dzierżonia, Partyzantów, Dąbrowskiego, Obrońców Westerplatte, zamieszkałych w sumie przez prawie 1.200 osób, w tym prawie 170 dzieci w wieku do 15 roku życia.

W okolicy nie ma placu zabaw z prawdziwego zdarzenia, dlatego też uznaliśmy, że to miejsce będzie najbardziej odpowiednie (także ze względu na potencjalną liczbę korzystających z niego dzieci) na lokalizację nowych urządzeń zabawowych.

Prosimy głosować na zaproponowaną przez nas lokalizację - to PAŃSTWA głosy przyczynią się do powstania nowego placu zabaw.

Plac na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Dzierżonia   Plac na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Dzierżonia   Plac na skrzyżowaniu ulic Narutowicza i Dzierżonia

Wersja XML