Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Święto Policji

W dniu 22 lipca br. odbyły się powiatowe uroczystości związane z obchodami Święta Policji. Uczestniczył w nich Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara.

Główna część uroczystości odbyła się w sali reprezentacyjnej zamku Piastów Śląskich. Wzięli w niej udział przedstawiciele powiatowej policji, komisariatów policji z terenów gmin powiatu brzeskiego, przedstawiciele władz powiatowych i gminych.

 Święto Policji było okazją do podsumowania działań policji na przestrzeni ostatniego roku. Jak zaznaczył Powiatowy Komendant Policji inspektor Sławomir Michalski brzeska policja co roku uzyskuje wysokie wyniki w pracach operacyjnych i zawsze plasuje się w czołowych miejscach w rankingu skuteczności w województwie. Korzystając z okazji Artur Kotara osobiście pogratulował inspektorowi Michalskiemu udanego roku oraz wręczył list gratulacyjny i kwiaty.

Święto Policji   Święto Policji   Święto Policji   Święto Policji

Dowodem na wysokie wyniki brzeskiej policji jest ilość awansowanych funkcjonariuszy. Dotyczy to także pracowników Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, z których 6 osób otrzymało nominację na wyższy stopień. Są to:

Korzystając z okazji Artur Kotara uhonorował także wyróżniających się w działalności operacyjnej 2 policjantów lewińskiego komisariatu: młodszego aspiranta Andrzeja Grabnego oraz starszego posterunkowego Jacka Podborączyńskiego, którzy wykazali się odwagą  i pełną zaangażowania służbą. Policjanci otrzymali z rąk Burmistrza pamiątkowe zegarki z wygrawerowaną inskrypcją oraz listy gratulacyjne.

Święto Policji   Święto Policji   Święto Policji

Wszystkim odznaczonym i awansowanym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.

Wersja XML