Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

25 - lecie Przedszkola Publicznego nr 1 w Lewinie Brzeskim

30 czerwca 2013r. Przedszkole Publiczne nr 1 w Lewinie Brzeskim obchodziło swoje 25 urodziny. Z tej okazji w minioną niedzielę w ogrodzie przedszkolnym odbyła się uroczystość, podczas której obchodzono podwójne święto: srebrny jubileusz oraz uroczyste otwarcie placu zabaw, który Przedszkole  otrzymało w nagrodę od Firmy Food Care, uzyskując I miejsce w ogólnopolskim Konkursie „ Cała Polska piecze z Gellwe”.
Jubileusz uświetnili zaproszeni goście: Marek Nowak - przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Lewinie Brzeskim, Waldemar Włodek- Przewodniczący Rady Miejskiej w Lewinie Brzeskim,  ks. Krzysztof  Dudojć- proboszcz Parafi Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Lewinie Brzeskim, Patrycja Sauder- przedstawiciel Firmy FOODCARE w Zabierzowie, Dorota Mościcka- Dyrektor Przedszkola nr 2 w Lewinie Brzeskim, Barbara Chmiel- wicedyrektor PSP w Lewinie Brzeskim, Andrzej Kostrzewa- Dyrektor Gimnazjum w Lewinie Brzeskim, 
Obecni byli także byli pracownicy przedszkola, rodzice, wychowankowie oraz wielu mieszkańców naszego miasta.             
Uroczystość rozpoczęła dyrektor Przedszkola- Ewa Warchał, która przywitała gości oraz wyraziła swoje podziękowanie dla współpracowników, rodziców i dzieci. Podkreśliła, że przedszkole to przede wszystkim ludzie, którzy go tworzą, którzy przez 25 lat umieli swoimi talentami, zaangażowaniem, twórczym trudem budować jego wysoką rangę.
Szczególnie ciepłe słowa podziękowań skierowała do swojej poprzedniczki - Pani Lucyny Monkiewicz, pierwszego Dyrektora Przedszkola .
Następnie głos zabrali zaproszeni goście, którzy składali gratulacje, życzenia wręczyli upominki i kwiaty. 
Po części oficjalnej 120 przedszkolaków z lewińskiej Jedyneczki przedstawiło prezentację pt. „ 25 lat nam minęło”, za co otrzymały gorące brawa i owacje rodziców.Wreszcie nastąpił moment najbardziej wyczekiwany przez dzieci, czyli Uroczyste Otwarcie Placu Zabaw, który dzieci otrzymały od Firmy FOODCARE, producenta ciast i deserów marki Gellwe. Przedszkolaki razem z Panią Patrycją Sauder rozwiązały wstęgę, którą były symbolicznie związane urządzenia, a ks. Krzysztof  Dudojć -proboszcz naszej Parafii poświęcił urządzenia, aby przedszkolaki bezpiecznie się na nich bawiły.
Na uczestników jubileuszowego święta czekały liczne atrakcje, w tym: ogromny 3- piętrowy tort  złożony z  babeczek Gellwe, upieczony przez pracowników Przedszkola nr 1,   2 wystawy fotograficzne : „Przedszkole dawniej i dziś” oraz   „Jak przedszkolaki z lewińskiej Jedyneczki piekły z Gellwe bajkowe babeczki”, kawiarenka z domowymi deserami i wypiekami, degustacja produktów marki Gellwe i Fitella, lizaki z niespodziankami, malowanie twarzy, przejażdżka kucykiem.
W czasie jubileuszu można było także obejrzeć występy uczniów z PSP w Lewinie Brzeskim, zespołów wokalnych z M-G Domu Kultury w Lewinie Brzeskim, wziąć udział w   konkursach sportowych i treningu szkółki piłkarskiej Football Academy Lewin Brzeski.
Srebrny jubileusz uatrakcyjnił również pokaz wozu strażackiego z OSP w Lewinie Brzeskim oraz prezentacja motocykli.
Z okazji srebrnego jubileuszu Przedszkola nr 1 w Lewinie Brzeskim Dyrektor placówki przekazuje   serdeczne podziękowania współpracownikom, nauczycielom za ogromny wysiłek dydaktyczny wkładany w wychowanie najmłodszego pokolenia, za serce, uśmiech i cierpliwość w tej trudnej misji-misji służenia dzieciom. Administracji i obsłudze za przykładne wykonywanie swoich obowiązków, za współpracę, zaangażowanie i poświęcenie się na rzecz tworzenia niepowtarzalnego wizerunku Przedszkola.
Wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do organizacji i przebiegu jubileuszowej uroczystości Przedszkole  składa  ogromne wyrazy wdzięczności.

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
 
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka

  Brak opisu obrazka   Brak opisu obrazka

Wersja XML