Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Jubileusz pożycia małżeńskiego

W dniu 7 marca 2016r. w Miejsko – Gminnym Domu Kultury w Lewinie Brzeskim odbyła się uroczystość wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanych przez Prezydenta RP dla par małżeńskich zamieszkałych na terenie miasta i gminy Lewin Brzeski.

Z rąk pana burmistrza obchodzący złote gody jubilaci otrzymali medale i stosowne legitymacje za długoletnie pożycie. Do życzeń burmistrza dołączyli się Przewodniczący Rady Miejskiej w Lewinie Brzeskim Waldemar Włodek, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Urszula Struska oraz zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Bruchal.

Odznaczone medalami zostały małżeństwa:

Wśród zaproszonych gości była para małżeńska, która obchodziła diamentowy jubileusz 60-lecia zawarcia związku małżeńskiego: Państwo Maria i Wacław Szporkowie oraz para z 65-letnim stażem małżeńskim – Państwo Wiktoria i Dominik Bacajewscy.

Po części oficjalnej uroczystości dla  Jubilatów wystąpił zespół Sami Swoi z Lewina Brzeskiego, który stworzył  bardzo sympatyczną atmosferę wyśpiewując znane melodie. Uśmiechy na twarzach i słowa podziękowania oznaczały radość i zadowolenie zaproszonych par małżeńskich za mile spędzony czas.

Następnie zaproszono wszystkich wyróżnionych do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia, a rodziny do składania gratulacji swoim najbliższym.

Brak opisu obrazka

Serdecznie gratulujemy wszystkim Jubilatom oraz życzymy kolejnych lat życia w dobrym zdrowiu, zgodzie i wzajemnej miłości.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć:

 

 

 
Wersja XML