Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

XI Turniej Podnoszenia Ciężarów o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego

W dniu 11 marca 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im Kawalerów Orderu Uśmiechu w Skorogoszczy odbył się XI Turniej Podnoszenia Ciężarów o Puchar Burmistrza Lewina Brzeskiego. Zebranych gości i kibiców przywitała Renata Pawlus - Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Skorogoszczy oraz gospodarz imprezy - Burmistrz Lewina Brzeskiego Pan Artur  Kotara . Na uroczystości nie zabrakło również naszych radnych Rady Miejskiej, radnych powiatowych a także licznych gości spoza gminy.

Na turnieju sędziowali: Radosław Chlebosz z Dolnośląskiego Okręgowego Związku Podnoszenia Ciężarów oraz Piotr i Mateusz Fiałka. W tym roku w zawodach wystartowało 16 młodych sztangistów.

Oficjalne wyniki: PDFWyniki - 11.03.2017.pdf

Na turnieju wystąpili również gościnnie:

W czasie dekoracji zawodników Burmistrz Artur  Kotara  wraz z Przewodniczącym Samorządu Mieszkańców Andrzejem Grabny uhonorowali zawodnika Bartłomieja Bartha  za długoletnią i aktywną promocję gminy Lewin Brzeski na arenie sportowej.

Ta impreza na pewno nie udałaby się bez wsparcia i dużej pomocy wszystkich zaangażowanych osób. Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom: Burmistrzowi Lewina Brzeskiego,  firmie  „Juli – Spec”  z Opola, Firmie „Chemia-Bomar” ze Skorogoszczy, Bankowi Spółdzielczemu Grodków – Łosiów, Radzie Samorządu Mieszkańców oraz Jackowi Kierońskiemu za wsparcie organizacji imprezy.

Podziękowania kierujemy również do Pana Władysława Górki - trenera klubu LZS Skorogoszcz a także radnego Rady Miejskiej w Lewinie Brzeskim, który w przygotowanie imprezy włożył wiele serca i pracy. Serdecznie dziękujemy.

Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w zawodach w przyszły roku.

Obszerna fotogaleria zdjęciowa: https://goo.gl/photos/EbjNdUU37Vo22ZraA

 

 

 

 

Wersja XML