Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

MISTRZOSTWA POWIATU BRZESKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

 

 

09.12.2017 r. – Łosiów

 

 

Dziewczęta klasy 6 i młodsze:

1m. Laura Piekoszewska – PSP Łosiów

2m. Oliwia Strona – PSP Łosiów

3m. Kamila Bańkowska – NSP Brzeg

4m. Michalina Zalewska – PSP Olszanka

5m. Agata Kasprzycka- PSP Olszanka

6m.Hanna Mokrzan – PSP Łosiów

7m. Zuzanna Iwanek – PSP Jankowice Wlk.

8m. Beata Chrustowska – PSP Jankowice Wlk.

9m. Martyna Staroń – PSP Łosiów

10m. Julia Błażejewska – PSP Łosiów

11m. Julia Hadrosek – PSP Czepielowice

12m. Katarzyna Sikora – PSP Czepielowice

13m. Agata Kozubowska – PSP Czepielowice

Chłopcy klasy 6 i młodsi :

1m. Bartosz Borkowski – PSP 6 Brzeg

2m. Oliwier Chyrzyński – PSP Olszanka

3m. Marcin Sulima – PSP Łosiów

4m. Kacper Dudek – PSP Łosiów

5m. Przemysław Mrozik – PSP Łosiów

6m. Jacek Wróbel – PSP 6 Brzeg

7m. Patryk Kuliński – PSP Łosiów

8m. Robert Sikora – PSP 8 Brzeg

9m. Tomasz Płuciennik – PSP Łosiów

10m. Tomasz Marciniak – PSP Olszanka

11m. Mikołaj Andruchowicz – NSP Brzeg

12m. Kamil Zalewski – PSP Olszanka

13 – 16

 Adam Konopacki – PSP Jankowice Wlk.

Piotr Gazda – PSP Olszanka

Maciej Andruchowicz – NSP Brzeg

Michał Mańkowski – PSP Jankowice WLK.

17- 20

Jakub Małek – PSP Olszanka

Jakub Czyż – PSP 8 Brzeg

Michał Mielnik – PSP Jędrzejów

Szymon Wolny – PSP Jędrzejów

Dziewczęta 2002 – 2004

1m. Klaudia Świderska – PSP Łosiów

2m. Karolina Antoszczyszyn – PSP Łosiów

3m. Monika Semenowicz – PSP Olszanka

4m. Amelia Drozd – Kościerzyce

5m. Katarzyna Kiliańska – Kościerzyce

6m. Honorata Federenko – Kościerzyce

Chłopcy 2002 – 2004

1m. Sebastian Dudek – PSP Łosiów

2m. Dominik Chyrzyński – PSP 6 Brzeg

3m. Radosław Chruń – PSP Łosiów

4m. Tymoteusz Kulczycki – PSP Łosiów

5m. Konrad Naspiński – PSP Olszanka

6m. Piotr Sikora – PSP 8 Brzeg

7m. Radosław Golonka – PSP Olszanka

8m. Maciej Syposz – PSP Jędrzejów

9m. Dawid Krynda – PSP Łosiów

10m. Jakub Frontczak – PSP 8 Brzeg

11 – 12

Szymon Pękosz – Kościerzyce

Błażej Mazur – PSP Jędrzejów

13 – 16

Jakub Wolny – PSP Jędrzejów

Mateusz Romanowski – PSP Olszanka

Jakub Iwanek – PSP Jankowice Wlk.

Kacper Wolny – PSP Jędrzejów

 

 

 

 

Wersja XML